Private Rooms In Magdalena Street

  • Bezpłatne Wi-Fi

Hostel Private Rooms In Magdalena Street Madryt oferuje Wi-Fi i znajduje się prawie 5 min pieszo od stacji metra Lavapies.

Goście mogą zjeść kolację w restauracji Mercado de San Miguel w pobliżu od hostelu w Madrycie lub w restauracji Chocolateria San Gines, w tylko 1 km. Obiekt w Madrycie oferuje wspólną kuchnię.

Muzeum Thyssen-Bornemisza leży w odległości kilku przecznic od hostelu, a Pałac Królewski w Madrycie - w tylko 1 km. Lokalne sklepy to Plac Plaza Mayor (1,1 km) i Plac Cibeles (1,2 km). Do pobliskich atrakcji kulturalnych należy Muzeum Sorolla w Madrycie, w 2 km. Hostel Private Rooms In Magdalena Street jest usytuowany jedynie 5 min spacerem od przystanku autobusowego Desamparados i 15 min piechotą od dworca kolejowego Atocha.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Private Rooms In Magdalena Street Madryt
Magdalena2 Street, Private Rooms
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Magdalena2 Street, Private Rooms

6.8
Przyjemny 283 opinie
8 m od nieruchomości
USD 63 USD 57
za noc
Cats Hostel Madrid Sol
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cats Hostel Madrid Sol

8.4
Bardzo dobry 2089 opinii
66 m od nieruchomości
USD 29 USD 26
za noc
Cats Chill Out Hostel Madrid
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cats Chill Out Hostel Madrid

8.1
Bardzo dobry 1972 opinie
81 m od nieruchomości
USD 19 USD 17
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Adolfo Suárez Madryt-Barajas
    26 km

    Stacje kolejowe

    Atocha's Train Station
    900 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Wspólna kuchnia

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Ile kosztuje wynajem hostelu Private Rooms In Magdalena Street?
      Cena za nocleg w hostelu Private Rooms In Magdalena Street to 92 €.
    • ❓
      Czy w hostelu Private Rooms In Magdalena Street jest Wi-Fi?
      Tak, w hostelu Private Rooms In Magdalena Street Wi-Fi jest oferowany na terenie całego obiektu.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Adolfo Suárez Madryt-Barajas
    26 km

    Stacje kolejowe

    Atocha's Train Station
    900 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Private Rooms In Magdalena Street Madryt

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij